O nas

Karpiel Sp. z o.o.Firma Karpiel sp.  z o. o. działa na rynku od 1992 roku.

Wiodąca działalnością spółki jest międzynarodowy transport towarów w kontenerach morskich normatywnych jak również ponadgabarytowych i masowych ze wszystkich portów świata. Terminal naszej firmy zlokalizowany jest w Brzesku – tj. między Krakowem a Tarnowem w woj. małopolskim. W rozumieniu międzynarodowym jesteśmy zlokalizowani w środku między portami tj. Rotterdam – Bremerhaven – Hamburg – Gdynia a Odessą – Koprem.

Państwa towary bezpośrednio z miejsca załadunku trafią do nas na BRZESKI TERMINAL KONTENEROWY. Nasz terminal to nowoczesny tzw. „suchy port”, który łączy ze sobą porty świata. Zlecając nam transport swojego ładunku mogą mieć Państwo pewność, że towar nie będzie przechodził przez ręce wielu pośredników, a tym samym cały czas mamy kontrolę nad przewożonym ładunkiem.

Naszym priorytetem jest dbałość o czas i pieniądze klientów, oraz ukierunkowanie na wzajemny rozwój poprzez dostarczanie jak największej satysfakcji klienta z wykonanej przez nas usługi. Wizytówką naszej firmy jest fachowy i kompetentny zespół oraz profesjonalnie wykonana usługa.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen zakres usług począwszy od doradztwa poprzez transport, odprawę i skład celny, aż po dostawę do klienta.

Celem firmy jest zaspokajanie oczekiwań Klientów i tworzenie atmosfery sprzyjającej ich zadowoleniu. Główne kierunki naszych działań zostały zawarte w Polityce FirmyZostały one uzupełnione przez Politykę antydyskryminacyjną i antymobbingową, którą wdrażamy w naszej Firmie oraz przez Procedurę antykorupcyjną.

Aby stale podnosić jakość naszych usług i zadowolenie klientów, wdrażamy w naszej Firmie Zintegrowany System Zarządzania spełniający wymagania międzynarodowej normy PN-EN ISO 9001:2009 System zarządzania jakością oraz PN-EN ISO 14001:2005 System zarządzania środowiskiem. Jest on elementem strategii działania naszej firmy, a w szczególności wpisuje się w naszą Politykę Jakości i Środowiska. Wdrożenie wspomnianych systemów zostało potwierdzone Certyfikatami przyznanymi naszej firmie.

Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM DOSTĘPU DO OBIEKTÓW INFRASTRUKTURY USŁUGOWEJhttp://karpiel.info.pl/wp-content/uploads/2018/05/mapa_transportu.jpg