Certyfikaty ISO dla naszej Firmy

Mając na względzie zadowolenie naszych Klientów, staramy się o ciągłe podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług. W tym celu wprowadziliśmy w naszej Firmie szereg procedur zgodnych ze standardami systemu zarządzania jakością (ISO 9001:2008) oraz systemu zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2004). Osiągnięcie tych standardów w zakresie transportu drogowego rzeczy oraz usług w obszarze prowadzenia magazynu kontenerowego zostało potwierdzone stosownymi certyfikatami przyznanymi naszej Firmie.

Zapytanie ofertowe – prace badawczo-rozwojowe

W związku z planowanym  rozwojem  przedsiębiorstwa  Karpiel  Sp. z o.  o., w  oparciu o  projekt: „Innowacyjna konstrukcja wagonu platformy dla poprawy konkurencyjności  i efektywności transportu  intermodalnego”,  realizowany  w ramach  Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, zwracamy się do Państwa z zapytaniem ofertowym dotyczącym  wykonania  usługi  wykonania  prac badawczo-rozwojowych w ramach ww.  projektu. Wykonawcą usług, może być tylko jednostka naukowa posiadająca przyznaną kategorię naukową A+, A albo B oraz siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Zapytania ofertowe – rozstrzygnięcie

W związku z przeprowadzonym zapytaniem ofertowym na realizację prac badawczo-rozwojowych w ramach projektu: „Platforma kontenerowa konstrukcji specjalnej dla pociągów transportu intermodalnego”    informujemy, iż dokonano wyboru Wykonawców.

Prace badawczo-rozwojowe opisane w zapytaniu ofertowym nr. 1 realizować będzie Politechnika Krakowska, Instytut Pojazdów Szynowych.

Badania prototypu opisane w zapytaniu ofertowym nr. 2 realizować będzie Instytut Kolejnictwa, Laboratorium Badań Taboru.

Bardzo dziękujemy, wszystkim zaangażowanym podmiotom za udział w  postępowaniu.

Powitanie lata w Iwkowej

W sobotę 27 czerwca odbyło się w Iwkowej Powitanie Lata. W ramach tego wydarzenia uczestnicy mogli wziąć udział m.in w pikniku country, rodzinnym rajdzie rowerowym czy marszu Nordic Walking. Partnerem w organizacji imprezy była nasza firma.

Iwkowska Biesiada z wizytą w Brzesku

7 czerwca odbył się Festyn „Iwkowska Biesiada z wizytą w Brzesku” , którego głównym sponsorem była firma Karpiel Sp. z o.o. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem, a również i pogoda sprzyjała plenerowej zabawie. Widzowie mogli podziwiać występy tancerzy i muzyków oraz odwiedzić stoiska przygotowane przez przedsiębiorców z Gminy Iwkowa.

Wyróżnienia dla naszej Firmy

pieczec2.phpFirma Karpiel Sp z o.o. otrzymała Certyfikat Firma Godna Zaufania – za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

Współpraca z Politechniką Krakowską

Politechnika Krakowska podpisała umowę o współpracy naukowo-technicznej z firmą Karpiel sp. z o.o. – właścicielem Brzeskiego Terminala Kontenerowego, nowoczesnego przedsiębiorstwa zajmującego się kompleksową obsługą międzynarodowego transportu kontenerowego, ponadgabarytowego i masowego.
politechnika19 lutego br. umowę ramową o współpracy podpisali prorektor ds. nauki Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Jan Kazior i prezes zarządu Karpiel sp. z o.o. Roman Karpiel.